واقعی ترين عکسهای هاشمی و خاتمی!

ما دو نوع عکس داریم! عکس ریاکارانه و عکس غیرریاکارانه! به نظرم تمام عکسهای پرسنلی و پرتره و مهربونی و ...همه اش ریاکارانه و ساختگی و غیرواقعی است، چون هم عکاس و هم سوژه در حقیقت ادا درمی آورند و در وضع طبیعی نیستند...ولی تنها عکسهایی که "تصادفی" انداخته می شوند ،‌شانس این را دارند که واقعی و حقیقی باشند!

صریح بگویم ...به نظرم این عکس، "واقعی ترین و صادقانه ترین" عکس خاتمی است! تعحب نکنید...این عکس، به نظرم  خیلی خاتمی است! تقریبا همه  "مولفه های مفهوم خاتمی بودن" را در خود دارد،  توضیح و تایید یا تکذیب در این مورد را به شما می سپارم!

سید محمد خاتمی...!

این عکس زیر هم ، "هاشمی واقعی"!

هاشمی رفسنجانی ....خدایی اش نگاهش ترسناکه ! آدم باید راستشو بگه دیگه! تا قبر ...!

نظر شما چیه؟ موافقید؟ نظر دیگه ای دارید؟

/ 65 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گلی

تو هم معلوم نيست وعده چه پستی رو تو موسسه مصباح بهت دادن

مَتَتی

بذار همین دولتی رو که زاییدین بی جنگ بزرگ کنید بعد می شه سر فرصت خدمت این دو تا هم برسین

علی

سلام دوست عزيز خاتمی بودن مفهومی است که هر کسی آن را نمی فهمد و جدا از اين که مسخره ناپذير است تا ابد در قلب مردم مفهومی بزرگ و دشمن شکن است .

Mc-H

ایول خیلی باحالی!

محمد احسان

بد بخت برو خودتو يک جور ديگه خالی کن با مسخره کردن سيد خدا ميخواهی خودت را نشان بدی .

درود به خاتمی

وای اگر فاطمه زهرا (س) زنده بود ميگذاشت سيدانش را اينگونه به تسخر بگيرند

مهدی

نميدونم چرا وقتی بعضی ها کم ميارن فوری ميگن فلانی سيده . فلانی روحانيه ؟!!! البته گندکاری های اين آقا يکی دو تا نيست برای ديدن بقيه ی گندکاری ها به من سر بزنيد !

شیرین

زور زیادی زدی عرب جان ... خصوصا با عکس بی نظیر و تحسین برانگیز (!!!!:ی)خودت و اون دم کنی روی سر مبارکت و روسای جمهور و آقایان(!!!) مورد تایید و تقلیدت..........زور زیادی زدی زیبای خفته!!! :ی عکس از احمدی نژاد گیر نیاوردی؟؟؟ آره خوب....حق داری .........خیلی سخته :ی