عکس: داریوش روی باک موتور!

داریوش روی باک موتور یک کرمانی

داریوش روی باک موتور...! دختر و پسرهای پایتخت نقش داریوش بر تی شرت زنند و در کرمان،‌نقش او بر باک موتور! چه کسی پاسخگوست واقعا؟!

داریوش روی باک موتور یک کرمانی

-دقت کردید "محمدصالح علاء" چقدر به "غلامعلی حدادعادل" شبیه است؟! نیست؟ به نظرمن اگر صالح علا به سیاست می رفت، حداد می شد و حداد هم اگر قرار بود مجری تلویزیون شود،‌می شد صالح علا!

-اولین ماکارونی عمرم را پختم!

-بهترین لباس خونه: دشداشه!

-درباره اوضاع مملکت: کار داره بالا می گیره!

-جایی بودیم که نصاب آمده برای نصب ماهواره،در مقابل دیدگان ما و صاحبخانه، همینطور که داشت تند و تند به سیگارش پک می زد و دگمه های کنترل را فشار می داد و "کانال های فشن" را توی اول لیست می چید،گفت: فقط پروپاچه! زن ل خ ت یکی از زشت ترین چیزهای عالم است! هرمونتیک فراساختاری بدن انسان رو دارید؟!

/ 5 نظر / 44 بازدید
محمد جواد

عکس های موتوریه داریوش خیلی با حال بود.هر چند داریوش در حدی نیست که ادم تصویرشو روی تی شرت یا حتی باک موتورش چاپ کنه!راستی این کرمونتون بیش از حد سوت و کوره ،بابا شما جوونای کرمونی چی کار میکنید !یه شوری،حالی ،بزن و بکوبی،چهار تا مجتمع تجاری،کافی شاپ و.....[لبخند]

كوير

چسباندن عكس داريوش روي تي شرت براي اين است كه ديگران ببينند و از مصاديق بارز ريا . وليكن چسباندن عكس روي باك موتور بعلاوه بر اينكه از مصاديق اخلاص مي باشد از آلودگي تصويري در منظر عموم نيز جلوگيري ميكند و امريست شخصي . پس زند باد كرمان و راسته بازارش و ميدان چهار سوقش و زنده باد صداي موتور هوندا با طنين گوشخراشش !

شادی

آقا این لشکر صاحب زمانتون خیلی بامزه بود. عجب اماده باش به موقعی بود!

................اللهم العن..........

دمش گرم ... عکس داریوش روی چشم من جا داره...