بهشت کوچک باقر در پامنار+یک سئوال تاریخی!

بهار اومد مثل خزون می مونه!

آب نیک، مرداد 87

-این دو روز را بهشت کوچولوی باقر در پامنار بودیم، فیلم دیدیم...هی فیلم دیدیم...دود کردیم، خوابیدیم و باز  فیلم دیدیم...آنهم همه اش توی مایه جنگ جهانی دومی: Black Book و God German و... و چه حالی داد!

-می توانم جدا ادعا کنم در کل دوره دانشگاه(علوم سیاسی خوانده ام من) فقط در کلاسهای دکتر بخشایشی اردستانی بوده که  "چیزی" یاد گرفته ام، کلاسهای دکتر بخشایشی با یک مقدمه مذهبی-مناسبتی شروع می شد و در ادامه ناب ترین و صریح ترین تحلیل های سیاسی با چاشنی شیرین شوخی و طنز گفته می شد،  فکر کنم در یکی از همین کلاسها بود که استاد یک سئوال مطرح کرد که هنوز در ذهنم  می چرخد: اگر شما در شهریور 1320 مقام تصمیم گیر ایران بودید، چه می کردید که ایران به اشغال متفقین درنیاید؟! نظر شما چیه؟

گربه سیاه استثمارگر !

همیشه سفیدها استتثمارگر بوده اند و این بار سیاه ها! چه کسی پاسخگوست؟

/ 11 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
www.BonyadeBesmellah.org

«بسم‌الله‌الرَّحمن‌الرَّحیم» تجربه خداوند برای هر تجربه‌کننده‌ای منحصر بفرد و تکرار ناشدنیست؛ او در هر لحظه به شکلی کاملاً متفاوت و تازه تجربه می‌شود، او خدای نزدیک است، بسیار نزدیک... www.BonyadeBesmellah.org

یه آدم متعجب

این ها زشت ترین عکس هایی بودند که یک آدم بتونه از بهشتش بگیره . منقل هم خبر بود؟راستی گاهی سرتو شونه کن این قدر ها هم بد تیپ نیستی که مثل هیولا می گردی .

اژدر

مرگ. بمیری که همش خوابیدی

مجتبی

بی طرفی یعنی انفعال. هیچ وقت بی طرفی را انتخاب نمی کردم و سعی می کردم قدرت هیتلر را محدود ببینم . عکس خیلی جالبی بود.

سید میثاق اختر

با سلام اگه میشه تبادل لینک داشته باشیم به من اطلاع بدین تا لینک شما را در وبلاگم قرار بدم با تشکر

نیره

سلام ! یه سوال داشتم آقا! " دود کردیم" که در بخشی از نوشته جنابعالی آمده دقیقا به چه چیز اشاره دارد؟ خدای نکرده کارهای غیر بهداشتی که انجام نمی دهید؟( البته امیدوارم این کامنت ها سر من را به باد ندهد!)

سعید

در مورد body language عمو بهزاد بیا فرض کنیم عجله داره واسه نماز...عجلو بالصلاه قبل الفوت...یامثلا پاش تو جنگ اینطوری شده...فکر کن..اونوخ خیلی آدمهای بدی میشیم...ولی بیخیال!! اینها نماز نمی خونن!!!

مرصادامروز

سلام بامطلبي به نام يكي مثل عماد بروزيم خواستيد طوي ارشيو هم يك چرخ بزن ياعلي