استاد کردن سیستم سفرهای استانی به خبرنگاران+ شوخی با پخش زنده شبکه 3

تیمسار سلطنت پور در ازدحام خبرنگاران!

-۵ شنبه رفتیم نهاد ریاست جمهوری(ساختمان کوثر) تا هدیه رئیس جمهور رو به مناسب روز خبرنگار دریافت کتیم، ‌نکته جالب این بود که خبرگزاری فارس و روزنامه کیهان توی یه روز بودن و بقیه خبرگزاری ها و روزنامه ها روزهای دیگه ! به قول معروف تموم دنیا یه یک طرف...تو یه طرف عزیزم! عزیزم!

-اما حاشیه اصلی این دریافت هدیه،‌ازدحام زیاد و بی نظمی ان بود، همه از سرکول و هم بالا می رفتن، برای خیلی ها از خبرنگارها این سئوال ایجاد شده بود که چرا روش دادن هدیه رئیس جمهور باید اینطوری باشه؟ نمی شد هدایا رو به صورت خیلی باکلاس و قشنگ بدهند به نماینده روزنامه و خبرگزاری تا اون بین بچه های خودشون پخش کنه؟ حتما باید خبرنگارها رو اینطوری جمع می کردن؟ ضرورت تجمع و ازدحام خبرنگارها توی نهاد چی بود؟سیستم سفرهای استانی باید استاد می شد آیا؟ ولی جالبتر این بود که هیچ کس از بچه ها در اصل گرفتن هدیه از احمدی نژاد شک و تردیدی نداشت و البته به طرز ماهرانه ای در این مورد، شخصیت حقوقی و حقیقی ریاست جمهوری را از هم تفکیک می کردند!

رسید دریافت هدیه ریاست محترم جمهور!

رسید دریافت هدیه ریاست محترم جمهور!

شوخی با پخش زنده شبکه 3 !

حدس بزنید این پراید مال کیه ؟! بله ...درست حدس زدید یک خبرنگار شبکه سه تلویزیون!

/ 21 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
اول شخص مفرد 2

موسيقي وبتون خيلي سيستمه حاج آقا.. يادآوري مي كنم پس كي؟؟؟

BigBlacky

خو يگه چي ميخواي سيصد چوق گيرت اومده من اگه بخوان صد چوق بهم بدن ميگفتن سه كيلو كيك گاوي بخور ميخوردم[زبان]

اصغر

آقا اون فیلم بلاک بوک که با اون باقرنصیردیدی کلی صحنه زشت داره ! خجالت بکش .

ناصح

سلام می خواستم این نصیحت را سر پست قبلی بکنم که نشد.حالا میگم.اقا به خاطر خودتونم که شده اگه یک وقتی رفتید خواستگاری ادرس وبلاگتون را به دختر خانم و مخصوصا برادرهاش ندید ها!![قهر]

م.ح

چه نصیحت بامزه ای[قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه] . . راستی تو هم معتقدی مجلس وسواسیه؟

شنه شمال

آنها می گویند شما یعنی ما نباید به خبرنگاران هدیه بدهیم ما هم می گوییم "عجب!"

قلم سپيد

سلام سفيدكم اول نصيحت اخلاقي: خوبي؟ يه كم كمتر بخواب .... ببين باقر راست مي‌گفت، آدم زياد بخوابه خرفت مي‌شه ..... دوم نقد: چرا تو اين عكسه تيمسار مسته؟ مگه اونجا غير پول چيز ديگه هم مي‌دادن؟ سوم سئوال: چه حسي داري از اينكه رسيد هديه رئيس جمهور رو به عنوان خبرنگار "روزنامه مهر!"گرفتي؟ جواب مي‌ده؟ چهارم توصيه برادرانه: برو يه كلاس خطي، چيزي برو اين دست خطت هماهنگ شه ... اينجوري كشور تضعيف مي‌شه ! پنجم موضع: با نظر ناصح كه قطعا از ذخايرن، شديدا موافقم! ششم موضع 2: ذخيره كشوري!

هادی

این خبرنگار شبکه سه تلویزیون ساکن شهریار تهران هستن پلاک ماشینش میگه

حسین

فعلا که مفته بخورید . اینم مثل پرونده های شهرداری رسوا می شه که پول بیت المال داره به شما مفت خورها می رسه

ایرانی

خوبه زیادی هم خوبه عزیز من نمی دونم برای چی وبه چه مناسبتی ناشناخته ی احمقانه ای یه همچین چیزی رودادن حالا نگو که به مناسبت روز خبرنگاره که کسی باور نمی کنه در هر صورت نوش جونتون مفت چنگتون واینکه چرا اینجوری بهتون هدیه دادن فهمیدنش خیلی سخت نیست اصولا آدمهای احمق شبیه احمقها هدیه می دن مثل بقیه ی سیاستهای احمقانه وخرکیشون