پسری با ابروهای قیطانی/ عکس!

پسری با ابروهای قیطانی!

پسری با ابروهای قیطانی! چهاردهم مهر 87

قیطانی دات بیز

چه کسی پاسخگوست؟!

قیطانی دات بیز

/ 105 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نامه ی سرگشاده

دوست عزیز(علفک)بنده جناب اقای هدایتی نیستم.در ضمن مییتوانید منظورتان را واضح بیان کنید تا انسانهای ابلهی چون من منظور شما را دریابند؟

سشس

Akhe be to che abroie khodeshe dost dare bar dare asan dost dare betarashe be kasi rabti nadare!!!!!!!!!!! shoresho dar ovordin dige

مکابیز

من پاسخگو هستم. سئوال چی هست حالا؟

حمیدرضا

من هم یک سوال دارم: مدرک دکتری (ایضاً لیسانس و فوق لیسانی) وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران جعلی است. چه کسی پاسخگوست؟ این هم مثل اون:هیشکی

moshkele mardome iran ine ke be kare hamdige kheili kar daran, hamin!

هلنا

سلام . عمل افراد دو صورت دارد . یک صورت فردی که همه ان را دارند و کاملا بخودشان مربوط هست و دستورات اسلام هم در مورد انها ارشادی هست و ربطی به حکومت و جزا ندارد . و دیگری عمل اجتماعی . اگر بپذیریم که اجتماع انسانها خود بصورت یک موجود زنده ظهور و بروز دارد و دچار الام و امراص میشود . این راهم باید بپذیریم که از سلولهای ان یعنی افراد بروز پیدا میکند . اینکه فردی مذکز باشد و خود را مونث بنمایاند این یک نوع مرض هست . چون افراد از این بابت ذات خود را که نمیتوانند تغییر بدهند . همه میدانیم که اینگونه امراض متاسفانه قابل سرایت به حداقل سلولهای ضعیف هست . منظورم افرادیست که مستعد اینگونه مرضها هستند و ادامه این امراض کلیت سیستم یک جامعه زنده را به باد میدهد . چون قبح عمل مرض گونه از بین میرود . اینها همه دلیلیست بر حذف اینگونه امراض با راههای گوناگون که کارشناسان اجتماعی باید برای ان چاره ای بیندیشند . که متاسفانه کوتاهی کرده اند .

ققنوس

http://nikbakhtvahedi.parsiblog.com/

من و من

خب چرا باید کسی پاسخگو باشه؟ اصلا مگه جرمی اتفاق افتاده؟ دلش خواسته ابرو هاشو باریک کنه اصلا به کسی ربطی داره؟

ستاره

واقعا مزخرفید!! به شما چه ربطی داره کی چه کار میکنه؟ انقد تند رو هستید که مواظب باشید(انشاالله) از اونور بوم ژرت نشید!!!! حالم از تمام ژستایی که گذاشتی بهم میخوره!!!!!