یک و یک و یک ...دو و دو دو..مسابقه محله!

http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=270168 : فاطمه آجرلو نماینده مردم کرج: کرج منطقه ای محروم است/ به رئیس جمهوری پیشنهاد کرده ایم یکی از جلسات دولت را در کرج برگزار کند

***

چندماه بعد: محله شهرزیبا، نزدیک خونه بوقی اینا!  ، یک بنز تشریفاتی ناگهان به داخل کوچه نیلوفر ، محل بازی بچه ها می پیچد و متوقف می شود:

-خوب بچه های خوب و مهربون امروز  برای برگزاری جلسه هیات دولت به محله شما اومدیم، کی شیرین کاری بلده ؟ کی مشکل داره ؟ کی می خواد مهرورزی کنیم؟!

مسئول برگزاری مسابقه هیات دولت در محله !!

-آقا ما! آقا ما!

-من!!!

-آقا!  ما کاپشن احمدی نژادی هم داریم!

-آفرین! ( صدای ماچ !)

-شعار جمعیت: موافق علم و سواد، محمود احمدی نژاد...! اومده تا هوای پاک توی مملکت...!

-خوب بشماریم بچه ها ؟!

-بچه ها ( یک صدا) : یک و یک و یک ...دو و دو و دو....سه و سه و سه...دولت کریمه!

-خوب مردم خوب و با صفا! از اینکه مشکلاتتون رو حل کردیم و یه خورده هم مهروزی کردیم، خیلی خوشحالم! دولتهای قبل لجن و کثیف و دزد بودند، در ضمن آمریکا و اسرائیل و آلمان هم باید از صفحه روزگار محو بشن! باز هم اینجا می آییم ! آقای سعیدلو رو مامور رسیدگی به مشکلات محله شما کردم، آقای زریبافان هم مامور مخصوص رسیدگی به کوچه پایینی!

-بنز تشریفاتی از کوچه بیرون می رود!

 -بوقی از اینکه دولت در محله شان آمده و نفت بر سفره شان، خیلی خوشحال است و می رود تا این خبر مهم را به همه بدهد!

/ 50 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زهرخند

سلام . مبارك باشد انشاءالله . موفق باشيد در كار جديد. هميشه و همه وقت . خدا نگهدار

سموات

سلام! دستی را بکش برادر! افسار نفس را رها نکن اين رسمش نيست!احمدی نژاد نه معصوم است که اشتباه نداشته باشد و نه اينی که تو می گويی!جوئی انصاف بهتر از اين چانه درازی هاست! ياعلی!

Mohsen

زرافه جان کيست که از حزبی بودن تو خبر نداشته باشد ؟ خداوند شما را با بازرگان محشور فرمايد .

احمد مجتبی نیا

سلام من هم هوادار احمدی نژاد هستم اما متأسفم که میبینم برخی به بهانه ی دفاع از ایشان به اهانت کلام روی آورده اند. شما که با ظاهر دوست بدترین ضربه را به ایشان میزنید. انشالله خدا قوم جاهل نادان را اگر قابل هدایت هستند، رهنمائی کند. من به رئیس جمهور رأی دادم چون ایشان قول داد از فریب رفسنجانی ما را برهاند اما واقعأ متأسفم میبینم افرادی "لات" و "بی شخصیت" دور رئیس جمهور محبوب را گرفته اند. من هنوز هوادار آقای احمدی نژاد هستم اما از منتقدین به ایشان به خاطر لحن کثیف و غیر اسلامی برخی هواداران ایشان عذرخواهی میکنم. آهای آقای...خیال میکنی آقای احمدی نژاد نیازی به لیچارهای تو بی شعور داره؟ خدا همه ی ما رو به راه خیر و کلام انصاف واداره، یا علی

ثمانه اکوان

وبلاگ مدیر مسئول هم به زودی آپ میشه (همونی که منو کرده دبیر سرویس سیاسی !) در خدمتتون باشیم آقا ! نفهمیدیم بالاخه اینوری هستی یا اونوری !!!

تورج

ما هم نفهميديم کدوم وری هستی!

magna carta

سلام... بهت لينک دادم... يه سر بزن... WWW.BATOFUT.BLOGSPOT.COM

متین

فقط محمود جون همتون بمیرین

مهدی

خیلی بده راجب ریئس جمهور محبوبه ما اینطوری مطلب مینویسید