تو چقدر شبيه لبنانی!

-وقتی "کلمه" را داری، هیچ بهانه ای برای نیافریدن نیست! کلمه ها...مثل "خاک" هستند و تو مثل "خدا"...می آفرینی، می آفرینی و می آفرینی! آفرینش در آفرینش! اگر "سبحان الله" نبود، می گفتم که خدا عجب لذتی می برد از این "آفرینش در آفرینش"! 

-"لحظه ها"، فرزندانی هستند که تو و زمان ، هر "آن"  آنها را می زایید: یکی زیبا، یکی زشت، یکی شاد، یکی غمگین، یکی بزرگ، یکی کوچک، یکی شاه، یکی گدا، یکی حقیر، یکی غرور انگیز، بعضی بچه ها  را هرگز فراموش نمی کنی ، بعضی ها را همان لحظه، از یاد می بری...بعضی از این فرزندان بی شمار، فرزندان ناقص الخلقه -مونگل!-هستند، این ناقص الخلقه ها از همه بدترند، آب دهانشان از دهان روان است و با گردن کج و دست و پای فلج، زل می زنند در چشمهایت! روزی که همه "فرزند-لحظه ها" جمع شوند مقابلت! همه را به یاد می آوری؟  یوم تبلی الاسرار...پادشاههایت بیشترند یا گداهایت؟!

-کارخیلی از شاعران، زنای بی لذت با واژه ها است و چه کوچکند کسانی که محو تماشای این زنای بی لذت  شده اند و از آن "لذت" می جویند!(الغاوون)

مظفرالدین شاه و اتابک اعظم!

مظفرالدين شاه و اتابک اعظم(عکس تزيينی است!)

-گله های شادی ام را به یک چوپان خوب اجاره (یا اجازه!) می دهم، کسی هست چوپان شادی هایم شود؟! از هرز خندیدن خسته شده ام!

-تو چقدر شبیه لبنانی! مثل لبنان،  انگار شرق و غرب در تو به هم رسیده اند، پوست سفید و دماغ سربالا و چشمان سبز سیدی ات  را از غرب گرفتی و آن شرم مرموز ته چشمهایت را از شرق، دو نگاه از من به گروگان گرفته ای، مواظب جنوب ات باش!

/ 35 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نسيم

سلام ایام شعبانیه مبارک باد با افشای جسارت هايی از وهابيان بروز کردم يا حق

مفتی

پست جدید: دوران رضا شاهی تمام شد.چه حزب اللهی و چه کافر .... این داستان هیچ ربطی به چوپان دروغ گو نداشت.چون اون روز آخر که گرگ واقعی اومد داد زد آی گرگ.ولی مردم باور نکردن.اما این مش باقر حتی یه بار هم راستش رو نگفت .... مفتی

علی

بسم رب الشهدا اقا بهمن وبلاگ خيلی خيلی خوبی داری واقعا زيباست.اگه حالشو داشتی به ما هم يه سر بزن.درضمن خيلی دوست دارم با شما تبادل لينک کنم اگر شما مايل به اين کار بوديد حتما به منم بگيد. يا علی

roohollah

به نظر من شما که دارید وقت وپولتون رو پای اینترنت مصرف میکنید بهتره که از این راه کسب درآمد هم بکنید با عضو شدن توی این سایت. علی الخصوص شما که وبلاگ پر بیننده ای دارید(همینطور بیننده های این وبلاگ).میتونید تا ماهیانه 90میلیون تومان پول دربیارید…توضیحات بیشتر توی: www.doller.blogfa.com این بهترین روشه چون رایگانه، برای شما چک قابل نقد در بانک رفاه رو میفرسته، مزاحم استفاده معمول شما از اینترنت نمیشه .حتما توضیحات رو بخونید.ضرر که نداره.

نظام

مرموز ميشی گاهی اوقات ، خیلی ، عجیبه چرا نمیتونم گاهی بفهمم چی میگی ، البته فقط گاهی

سعید حاتمی

سلام، از اينکه «ليست وبلاگ‌های به‌روز شده» را برای معرفی وبلاگ خوبتون به دوستان ديگه انتخاب کرديد متشکريم،لينک شما علاوه بر «ليست وبلاگ‌های به‌روز شده» به وبلاگ خودم هم اضافه شد و اميدواريم پس از اين دوستان جديدی از اين طريق با وبلاگ شما آشنا بشند. با تشکر

مهران

قشنگ نوشتي. دو تا پاراگراف اولت منو ياد هبوط دكتر شريعتي انداخت.

گمگشته

درود بر جناب هدايتی... نگاشته های عميق و تامل برانگيزی داريد... جدا استفاده برده و مستفيض شدم... اما چندان متوجه ارتباط موضوعی عکسی که ظاهرا برای تزئين است نشدم... هرچند به گمانم عکس نيز، به عنوان بازگشت نوری مکتوب، شايد همان زنای با تصوير و حرکت، با لذت بصری است، که توسط عکاس صورت می گيرد که از اين نظر به قول ناصرالدين شاه (اگر اشتباه نکنم!) الحمدلله همه چیزمان به همه چیزمان می آید... بدورد

حمید داودآبادی

ناگفته های من و مسعود خود مسعود ده نمکی خوب میدونه که من هر وقت میخوام به مسافرت برم، یه نامه واسه اون می نویسم و حرفایی رو که شاید نشه جلوش بگم- نخیر، جلوش که میگم، ولی اون اهمیت نمیده- توی یه نامه سرگشاده می نویسم. این جوری بهتر میشه خیلی حرفارو زد. حالا هم که مثلا عازم شدم و دارم بارو بندیلم رو می بندم، خوبه یه کمی هم سر به سر مسعود بذارم! پس منتظر باشین تا نامه من رو به مسعود بخونین. همین امروز فردا.