هو المصور...دشت امروز نگاه شيشه ای!

حاشيه جنوب شرقی تهران...
bus-home%21.jpg
اتوبوسی مستعمل که خانه کارگران افغانی شده است...
يک هوشنگ مرادی کرمانی در ابن باويه! و يک ژست روشنفکرانه!
(آقای مرادی کرمانی را وقتی داشتم از اين پيرمرد گلاب فروش عکس می گرفتم ديدم که غرق حالات پيرمرد و پسرک شده بود به خصوص که از راديوی ترانزيستوری پيرمرد نوای ((تو ای پری کجايی)) هم پخش می شد...گفتم: آقای کرمانی ! فضا بدجوری فتوژورناليستی است! نـه؟! گفت: آره! به شدت! و نشست پهلوی بساط گلاب فروش تا عکسی بياندازم!)
moradi1.jpg
چه می کنه اين قرائت شاعرانه و چه می کنه اين دوربين ديجيتال!
پنجره ای که من دوست دارم! اگر هم شيشه و حجاب هم دارد، لااقل بی رنگ است! بی ادعاست...آدم را اسير بازی اوهام رنگ ها نمی کند... آنچه را که هست نشان می دهد ...! حتی برای مرده ها!(چون اين پنچره ، پنجره يک آرامگاه خانوادگی است!)
panjare1.jpg
و ....چه ارزيم پيش استغنای عشق؟!

/ 6 نظر / 12 بازدید
Sabokbar

با عرض سلام و تبريکات سال نو... ديشب خواستم نظر بدهم که متاسفانه سايت مشکل داشت. يک کمی هم به مناطق مرفه بپرداز.... فکر کنم مقايسه مناطق مستضعف و مرفه و کنار هم قرار دادن عکسهايشان کار جالبی باشد. با تشکر

م.ح.سياوش

سلام! / عکس مرادی کرمانی فوق العاده بود / چند تا از بحثهای وبلاگت قابل طرح در انجمن هم هستند ، اينجا توی نظرخواهی نميشه بحث کرد ، بيارشون اونجا / موفق باشی !

حميد

اول: سلام | دوم مرده شويت را بررد که اينقدر بی وفا و نامردی! تا پانصد متری خونه ما ميای و بعدش يه سری نمی زنی؟! | آخر سر هم : استغنای عشق؟ بهت نمياد!

مدافع النظام

اون اتوبوسه خيلی تکراری بود.اما اون هوشنگ مرادی کرمانی خيلی قشنگ و تيز بينانه بود.اون آرامگاه خانوادگی هم قشنگ بود اما اگر يکم تنوع زاويه ميدادی شايد بهتر در ميومد. خلاصه که ما همه سرباز توئيم نظام جون! گوش به فرمان توئيم نظام جون!!! :‌))

حميد

توصيه می کنم شما را به تقوی و خوردن نان بازو!! و احتراز از استعمال نان زانو! | راستی دوستی را از يک خانواده مذهبی می شناسم که می گفت : واسه نونه! واسه نونه! نون بازو! نون بازو!

sepide

کاش دستم ميشکست و روی لينکت کليک نميکردم. فقط بگم که حالم از اينجا به هم خورد